Kultúra

8 spôsobov ako byť gentleman bez toho, aby si prehovoril

gentleman

Ak nie si najzhovorčivejší, tak tu je 8 spôsobov ako ukázať žene, že si gentleman bez toho aby si prehovoril. Toto ťa nemá odrádzať od rozprávania, ale tieto veci môžu niekedy hovoriť hlasnejšie než slová.

1.Obleč sa aby si zapôsobil

Nikto nemá rád lajdákov. Pravý gentleman sa vie obliecť aby zapôsobil na jeho dámu, bez toho aby sa snažil zapôsobiť na ostatných okolo seba. Obleč sa spôsobom, ktorý hovorí že Ti na nej záleží a že venuješ čas tomu, aby si pre ňu vyzeral čo najlepšie.

2.Privítaj ju kvetmi

Toto je stará škola, ale je to neuveriteľne nadčasové. Nezáleží na tom či tie kvety sú ruže, alebo sedmokrásky, kvety sú stále dobrý spôsob ako predviesť svoju starostlivosť.

3.Otvor dvere na aute

Otvor dvere na aute pre svoju dámu. Daj jej vedieť, že najskôr myslíš na ňu a až potom na seba.

4.Vezmi ju do jej obľúbenej reštaurácie

Ukáž jej, že počúvaš keď rozpráva. Vezmi ju do reštaurácie, ktorú miluje alebo do takej, do ktorej chcela ísť.

5.Zaplať za večeru

Zaplať za večeru. Bez ohľadu na to, či je to 1. alebo 5. rande, musíš spraviť krok a postarať sa o účet. Ukáž jej, že sa o ňu vieš postarať.

6.Požičaj jej svoj kabát ak je zima

Nezaujíma ma aká je zima. Ak tvoja dáma mrzne daj si dole bundu a daj jej ju. Potrebuje vedieť, že myslíš na jej potreby viac ako na svoje a to zahŕňa aj niečo tak malé ako je bunda.

7.Drž svoje ruky pri sebe

Chceš jej ukázať, že si gentleman? Drž svoje ruky pri sebe! Ukáž jej, že si neceníš len jej emócie, ale rešpektuješ aj jej telo a čistotu, ktorú ťa Boh povolal zachovať.

8.Odprevaď ju k dverám

Nie je to len o tom vysadiť ju a odísť preč. To môže spraviť taxi. Vystúp a odprevaď ju k dverám, uisti sa že je v poriadku a v bezpečí.

 

Tento článok je tu na to aby ukázal, že aj keď nie si najzhovorčivejší, stále môžeš ukázať žene, že si gentleman, tým čo robíš. Ver mi ak poviem, že nie som dokonalý v robení všetkých týchto vecí, keď som na rande so svojou ženou. V žiadnom prípade nie som perfektný muž, ale mojim cieľom v manželstve je neustále sa snažiť a dvíhať latku vyššie keď príde na to správať sa ako gentleman.

-Jarrid Wilson
Zdroj: http://jarridwilson.com/8-ways-gentleman-speaking/

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s