Kultúra

už bolo DOSŤ!

divorce2

Okamžite prestaňte!
Okamžite prestaňte vy klamári a rozvracači manželstiev. – áno dnes hovorím ku konkrétnej kategórii ľudí.

Mám toho už skutočne plné zuby. Som znechutená z toho, čo robíte. Klamete všetkých naokolo no najviac mladých ľudí – úplne chápem, prečo dnes mladý človek neverí, že manželstvo je niečo skutočné. Prečo? Pretože VY im dávate na to dostatočné dôvody.

Keď niekto, kto sľúbi doživotnú vernosť, podvedie. Keď niekto, kto vysloví: „milujem Ťa“ po čase povie „vytratilo sa to..“

sikh-divorceAni sa nedivím, že sa dnes mladí nechcú brať!

Ale je to vaša chyba – lebo tliachate do veci len tak do vetra. A vážne slová používate ako frázy a vážne skutky nemyslíte vážne – a nepovedzte mi, že v tej chvíli ste to mysleli vážne. Keď miluješ dieťa a nahnevá ťa, tak sa nezbalíš a neodídeš od neho – pretože ho MILUJEŠ a neovplyvňuje to prchavý pocit ale je to ROZHODNUTIE. Prosím už neprezentuj svoje „rozhodnutia“ ak nie sú rozhodnutiami – iba kazíš manželstvo, ktoré je Božím darom.

A teraz nehovorím len k rozvracačom manželstiev ale aj tým, ktorí utekajú zo vzťahov do vzťahov. Spamätajme sa priatelia, lebo čo je veľa to je skutočne moc ako sa vraví.

Divorce_by_timpuraMôj pocit je práve ten, že ľudia sú len veľké huby. Veľké huby, plné reči ale skutek utek. Proste klamári všade naokolo a najradšej by som s nimi nič nemala. A keby som sa riadila pocitom, asi by som mnohých musela vytesniť zo života. Ale moje ROZHODNUTIE bolo milovať ľudí aj keď to bude skutočne ťažké – a ja si za svojim rozhodnutím stojím. Skúsme všetci pracovať na tom, aby naše áno, bolo áno a nie, bolo nie.

A predovšetkým, bratia moji, neprisahajte: ani na nebo, ani na zem, ani akoukoľvek inou prísahou. Ale vaše áno nech je áno, a nie (nech je) nie, aby ste neprepadli súdu.

                                                       – List Jakuba 5, 12

— Pau

foto: internet

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s