Služba

letovanie 2017|júl

brooke-lark-254998.jpg

toto leto, bolo fakt…

dobro-družné

ani neviem kde začať. tak začnem asi na jeho úplnom začiatku. moje leto sa začalo presne 21. júna. V tento deň som zložila svoju poslednú skúšku tohto skúškového. musím povedať, že to bolo celé veľký Boží zázrak a dar, že som ju úspešne spravila. V tej chvíli sa začalo moje skvelé L E T O 2017.

už zo skúšky som vykračovala do mesta za mojou drahou sestrou Kať a mojou maminkou – našou prioritou bolo nájsť pre mamku vhodné topánky……. na S V A D B U yaaay 🙂 topánky sme síce nenašli ale už sme si spolu užili začiatok nášho “veľkého leta”.

Hneď na ďalší deň ma čakala dlhá cesta na východ >>> smer: Hanušovce nad Topľou. presne tam som sa ponáhľala za mojimi sesterkami a mnohými ďalšími vzácnymi dievčinami, ktoré ma pozvali na ich mega dievčenskú skupin(k)u hovoriť o oddychu.
Hm, bolo to pre mňa veľmi oddychu-plné a povzdbudzujúce. jednoducho fakt skvelo strávený čas. dokonca mi ani nevadilo, že som opäť veľa nespala a skoro vstávala na vlak. Vlastne, ponáhľala som sa aj za Jakubom v ten deň sme ešte okrem iného šli na matriku požiadať o sobáš. začínalo to byť fakt vážne ale aj radostné. veľmi sme sa tešili 🙂

..o pár dní na to, fakt pár, lebo DVA 😀 som už cestovala pod Tatry do ľúbezného okolia Kežmarku, kde som strávila niekoľko veľmi vzácnych dní s mladými ľuďkami z Liptova a Oravy, bola som na KOLOSe. Skvelé,skvelé, a ešte raz SKVELÉ to bolo. veľmi požehnaný čas, keď Kristus menil srdcia, vzťahy a asi všetko. menil aj mňa, aj ma skúšal a ukázal mi moc a hodnotu vzťahu s Ním. stále spomínam na ten čas – na vás, moji drahí a milí, ktorí to čítate a boli ste tam. neviem sa dočkať KOLOSu 2018. nech už je TU!

tak som strávila 1 ale veľmi dôležitý a srdcový deň v Hybiach u mojich drahých 5G.neviem, či existuje dôvod alebo vysvetlenie, prečo ich tak veľmi ľúbim, ale asi len to, že vďaka Kristovi sa poznáme a vďaka Nemu sa aj ľúbime.

znova prešlo len pár dní znova FAKT 2 a začal detský biblický tábor. ŠIA-LE-NÝ. týždeň s 70timi deťmi vo veku od 3 – 12 rokov. nenormálne dačo. ale aj to bol čas plný milosti, radosti, malých zlatúšikov a ich múdrostí až po vyznania lásky. 😀

počas tohto týždňa mi moje baby – mládežníčky/skupinkáčky/sesterky pripravili rozlúčku so slobodou 😀 bol to riadny šok ale DOBRÝ.veľmi. dievčatá, ešte raz a takto verejne: ĎA KU JEM.

To ale nebolo všetko, vyrábala som tričká pre srdcu blízkych, navštívila Rakúsky Primark so zábavným a drahým bratrankom Šimim. ❤ navštívila som Poľsko s mojím milým Jakubom,

 

bola by som zabudla na fakt, že toto leto som sa okrem iného zoznamovala aj s img_20170720_071026.jpgchrobákmi a hmyzmi priamo na svojej koži. bolo to…. no celkom sranduš 😀 kvôli kliešťovi som prechodila nemocnice, oskúšala veľa antibiotík a taaak, a potom, tesne pred ďalšou akciou leta – Misijnými dňami, som mala super skúsenosť s osou alebo čo to bolo. ruka jak kladivo ale nič strašné, vďaka Pánu Bohu. Hej no, to všetko popri všetkých akciách tohto leta, vlastne to ešte len júla, fakt VĎAKA Pánu Bohu, že sme to zvládli.

 

 

No! ale už konečne M I S I J N É  D N I
IMG_20170721_224857.jpgto bol zážitok pre moje srdce ako vždycki. lebo to bol opäť čas plný rozhovorov a radosti, aj smútku aj chvál, aj modlitieb aj šalenot. taký dobrý čas v spoločenstve. za to som Pánu Bohu fakt veľmi vďačná. lebo napriek tomu, že to bola pracovná akcia, veľmi som si oddýchla a bol to pre mňa síce čas prelínania kliešťových antibiotík a opuchnutej ruky ale predsa by som ho za nič nevymenila. verím, že taká radosť aká panovala tam bude raz na nebeskej hostine.

NO a úplne dzivo ale priamo zo Starej Ľubovne, kde boli Misijné sme spolu s Jakubom cestovali na Oravu, do našej zlatej Párnice. Hej no 😀 blázni úplní. Mládežnícko-dorastový tábor CZ Petržalka. Ale toto je už fakt posledná akcia tohto le….. tohto júla. 😀 Myslím, že to musím v tomto bode odstrihnúť, lebo viac nezvládam ani ja ani vy by ste 😀 Fajne nám bolo, oddychovo, pod krásnymi kopcami v nádhernom prostredí a v spoločenstve, kde kraľoval Pán Ježiš. Verím, že ten čas prinesie ovocie pre nový rok.

NO. fakt stačí na teraz, prvý diel cestopisného denníka Paulíny ešte Kolesárovej je na konci. Toto je môj júl 2017. Čo ste za ten čas stihli vy? 🙂 pokojne sa podeľte, budem sa tešiť vaším odozvám. 🙂

 

— vaša Pau

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s