Ty, Žienky

#ootd: JAR je skvelá

IMG_6777

 

Ahojte všetci!

Už včera večer som mala napísaný celý nový post. ALE. Prišla nám návšteva, ja som sklapla počítač, a tento skvelý wordpress to asi trochu nezvládol. tak píšem zas. Bude to už pravdepodobne niečo celkom iné ako včera, lebo už si nepamätám, čo som to tu trepala, ale snáď.

Vravela som si včera, že už dlho som nič na blog nedala. Tí, ktorí sledujete môj instagram > paudiary viete, že som toho mala v poslednej dobe celkom dosť. Preto som ani tam veľa nedávala. Mám jasnú zásadu: som prítomná telom i dušou tam kde som a venujem sa tým, s ktorými som. Veď tí, ktorí ste boli so mnou v tých dňoch, viete, ako to bolo. Myslím, že je to takto dobré a verím, že to pochopíte. No včera som presne myslela na to, že už tu dávno nič nebolo, a nechcem vás obchádzať. To, čo mi prišlo na myseľ bol: #ootd

Lenže,

čo také, by som tu mohla dať ?

Keď som stála na zastávke na ceste domov zo školy a obzerala sa v odraze skla prístrešku, vravím si, veď prečo nenafotiť bežný deň? Mám rada bežné dni. Myslím, že aj zimný #ootd bol bežný, ale veď bežný deň je najdôležitejší deň. 😉

IMG_6761 (2)

No, a je tu Jar. Teda, aspoň u nás v Bratiske je jar. Máme aj slnko, aj dážď, aj mraky, aj vietor. utorok som celý strávila v mojich legendárnych gumáčkoch 😀 ale z toho nemám fotku 😦 …každopádne jar si žiada niečo iné ako zima.

A ja milujem jar!

Musím sa priznať, že som sa konečne naučila mať rada všetky obdobia. Trvalo mi to skoro 22 rokov, kým som to zvládla. A povzbudzujem k tomu všetkých vás. V každom období je niečo, prečo má zmysel byť radostný a nadšený ja si tieto veci vždy uvedomím a idem s radosťou do toho. Jar mám rada z viacerých dôvodov.

prvý dôvod: farby ľúbim farby. a jar ich ponúka plnú škálu. je úžasné, ako to všetko náš Otec stvoril. Ako každý kvet, každý strom, mrak, každý kút je iný, krásny. máme pestrý svet a zvlášť v jari to tak je. preto si myslím, nebojte sa experimentovať s farbami aj kúskami. Tí, ktorí ma osobne poznajú, vedia, že som atypická teologička(minimálne obliekaním) rada nosím monterky(aj bežne), nohavice na traky, baloňáky,… myslím, že vôbec nie je zlé experimentovať s farbami. pre mňa je jediná zásada, nech to nie je nevhodne vyzývavé.

mám žĺtu košeľu. napriek tomu, že ako viete, mám tento rok “nakupovaciu výzvku”. Ak img_6768.jpgneviete, tak klik sem, táto košieľka je pre mňa celkom nový kúsok. Dostala som ju od môjho muža minulý rok a mám ju veeľmi rada kvôli jej farbe i materiálu. žĺta. viem, že nie je farbou tejto sezóny, ale ja som ju v svojom šatníku objavila v celkom veľkej miere. a čo že nie je podľa Paríža.
Ja som ja.
Budem nosiť to, čo ma vystihuje, bez ohľadu na to či móda hovorí to alebo ono…

img_6780-2.jpg

 

 

Keďže, ako som už spomínala tento týždeň nám v Bratiske aj dosť pršalo, pláštenka je neoddeliteľnou súčasťou môjho ruksaka, tašky, čokoľvek mám so sebou. Na tejto mojej modrej mám rada nie len farbu, ale aj to, že je veľmi skladná Ukoristila som ju už dosť dávno (asi pred 4 rokmi) v detskom oddelení F&F.

 

 

 

 

druhý dôvod, pre ktorý jar milujem: plátenky teraz myslím topánky, aj keď viete určite, že plátené tašky sú moja srdcovka. ale jar je špecifická tým, že sa v nej už dajú nosiť plátené topánočky. nakoľko mám opäť atypickú nohu – ale atypicky majú je to pre mňa ťažké nájsť vhodnú obuv. plátenky ale MILUJEM. a konkrétne tieto sú aj v mojej veľkosti. btw. vedeli ste, že ak si kúpite topánočky TOMS, obujete tým zároveň jedno dieťa z krajín tretieho sveta? robiť veci so zmyslom… to je zmysel života.

prajem vám farebné, pohodlné jarné dni.
užívajme si ich, kým sú tu.
za chvíľku príde tropické leto 😉
študujte poctivo a šírte radosť všade dookola.

 

s láskou               

Vaša Pau

 

 

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s