diary

sobotné novoty

IMG_0325

Dnes ráno som sa zobudila do skvelej idylky. Cez okno žiarili lúče slnka na budíku nebolo ešte ani osem ale zároveň ani tradičných 5 O:) 😀 Naozaj som sa veľmi dobre vyspala.

Keď som sa pohla zrakom o čosi nižšie uvidela som môjho milého manžela ako sa na mňa usmieva a jeho prvé slová boli, že som kráľovná roztomilosti. 😀 schuti som sa zasmiala keď som to počula, ale teraz mi to príde veľmi milé. Potom spustil: “musíme si urobiť program dnešného dňa aby sme všetko stihli, takže upraceme byt ty kuchyňu a kúpelňu a prádlo a ja povysávam, povynášam odpad, a umyjem wecko.” A bolo rozhodnuté. “a potom sa naobedujeme a potom pripravíme veci a vyrážame na RANDE – najprv Dobrý trh a potom piknik..” no nie je ten život úžasný?

Fakt sa divým mladým párom ktoré sa stále vyhovárajú “až keď si zarobíme dosť peňazí/až keď doštudujeme školu…” najlepšie rozhodnutie bolo vydať sa v 21-tke za môjho rytiera, ktorý práve drží vysávač v ruke 😀 naše heslo je jasné:

Všetko sa dá, keď sa chce.

To bol len polo-ľúbostný úvod do toho, čo vám chcem vlastne povedať. Keďže sme s mojim drahým oslávili prvé manželské výročie a blog nebol, tak aby vám nechybovala aj táto téma. 😀 Okrem toho, že som myslela na to všetko čo nás dnes čaká, uvedomila som si, že posledný blog, ktorý som napísala bol 23. júla. Shame on me. A uvedomila som si, že je to dosť nevďačné a hlúpe, lebo vy ste tu so mnou už 4 roky, a ja si píšem články jak neriadena strela, rsp ako neriadený slimák. A keďže mi predsavzatia idú zatiaľ celkom dobre(napr. moja posledná výzva s nenakupovacím rokom funguje už 9ty mesiac), tak som sa rozhodla si dať jedno nové ohľadom blogu:

Každý týždeň minimálne 1 nový post. 

No nie je to super správa? Pre mňa to samozrejme bude zo začiatku asi trochu ťažké, ale myslím, že to stojí zato. A okrem toho si toto výnimočné výročie zaslúži niečo zaujímavé a preto som pre vás pripravila aj pre mňa trochu netradičné ale predsa SÚŤAŽ yaaaay 😀

Dúfam, že vás poteší a v nasledujúcom týždni o tieto moje totálne handmade zo srdca vyrobené drobnosti na mojom instagramovom profile @paudiary zabojujete 🙂 3 z vás môžu vyhrať: 1x taška, 1x hrnček, 1x hrnček

Žrebovať budem 22.09. 2018 – keďže to bude presne
4 roky a 1 mesiac ako messageSK funguje 🙂

Toť asi všetko skvelých správ na jednu sobotu, idem ja doumývať kúpeľňu naobedovať sa a randiť. Dúfam, že aj vy si užívate víkendy naplno.

 – – – 

Mimochodom, v našom byte sa to už rozjesenieva, tak dajte vedieť ak chcete nejaký jesenný špeciál receptov/DIY/myšlienok…

Alebo je tu záujem aj o blog 1 roku v manželstve?

 

IMG_0331.JPG

..nedočkavé čakanie na prvý jesenný deň vám prajem, kamošii

zo ♥ vaša Pau

Reklamy

2 myšlienky na “sobotné novoty”

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s