O nás

zalaskovanci_01a

Rozmýšľame, čo napísať ale jak dumame, tak dumame asi nás poznáte. Takže tí, ktorí nás nepoznáte máte smolu… či? Ale nie:

Jakub >> zeleno-oký študent PriF UK v Bratislave odborník bude v odbore biochémia, už tento rok ukončuje bakalársky stupeň štúdia. Záľubu má aj vo fyzike. Vedie chlopskú skupinku a je učeníkom v pravom slova zmysle. Je šikovný v akýchkoľvek domácich prácach. Pokosí, navarí, jednoducho čokoľvek príde pod ruku. Je vzorným bračekom a zodpovedným chovateľom psíka Buddyho. 

Paulína >> študentka teologickej fakulty UK v Bratislave. Tiež vedie dievčenskú skupinku a svoje dievčatá,učeníčky má veľmi rada. Je to kreatívny človek. Dobrá kuchárka a gazdiná. Radosť ju počúvať keď spieva. Je najstaršou sestrou 3 súrodencov. V poslednej dobe je vášnivou záhradkárkou a preferuje zdravý životný štýl. A už sa nejaký ten čas vytešuje z najlepšieho od Najlepšieho.

Tento blog sme pôvodne vytvorili ako miesto, kde môžeme najmä prekladať články amerického pastora Jarrida Wilsona, ktorý píše zaujímavé veci k rôznym témam. Origoš články nájdete na: http://jarridwilson.com/.

ALE v súčastnosti je tento blog najmä naším blogom, kde zdieľame s vami svoje myšlienky a to, čo nás Pán Ježiš učí. Navyše od augusta 2016 má náš blog aj ženskú podkategóriu s názvom: ŽIENKY. je to miesto kde naše nežnejšie pohlavie naberá tipy a triky do kuchyne, záhradky, rôzne DIYs, alebo len tak poklebetí. A práve táto oblasť sa v posledných mesiacoch teší vašej obľube za čo sme veľmi radi a vďační, káámovia naši. 😉

Tak sa nebojte, čítajte, šéérujte, lajkujte, komentujte, tvíítujte, postujte alebo pinujte. Všade sme s vami a radi vidíme, ako sa vám darí!

💕

vaši Kub & Paj

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s