O nás

 

IMG_7257

Veľa vecí sa zmenilo. Toto leto to budú 4 roky od začiatku nášho blogu. Za ten čas sa veľa udialo. Jakub a ja už nie sme frajeri, nie sme ani snúbenci. Bude to rok, čo sme manželia. A možno sa vám zdá divné, že už dlhší čas nečítate nič od Jakuba. Ale nie preto, že sa rozvádzame 😀 čo sa nedeje, ale preto, že Jakub sa zameral na iné veci a blog ho veľmi nebaví, nenapĺňa, skrátka, nemá na neho čas. A tak tu píšem už len ja. Myslím, že mňa poznáte. Keď nie, tak v skratke, toto som ja:

volám sa Paulína >> v mojom živote je veľa lások, pretože taká som. Milujem všetko navôkol, lebo to všetko stvoril Ten, ktorý ma učí milovať. Takže v prvom rade milujem Krista, potom milujem povolanie do ktorého ma pozval = byť pastierom, a pevne dúfam, že budúci rok úspešne jednu métu na tejto ceste dosiahnem. Preveľmi ľúbim môjho manžela je to chlap so srdcom na správnom mieste, ktorý ma učí byť pokornou, trpezlivou a láskavou – zatiaľ mi to úplne nejde. Milujem kreativitu, tvorivosť – v DIY, v kuchyni, v hudbe… vo všetkom. Milujem spievať, hrať na klavíri, najnovšie aj gitare, ale najviac si to užívam keď zámer je slúžiť Kráľovi. Som rada sestrou, dcérou, zamestnankyňou, poslucháčkou. Milujem učiť sa a teším sa, že mám vo svojom živote mnoho ľudí, ktorí ma učia. Som vášnivá záhradkárka a preferujem zdravý životný štýl. Ale najradšej sa radujem z ľudí ktorých mi Boh posiela ako inšpiráciu. a to si možno aj Ty!

Teším sa, že ste tu stále so mnou, čoskoro už 4 roky.

chce to nejaké prekvapko 😉

Tak ĎAKUJEM za váš čas. Čítajte, šéérujte, lajkujte, komentujte, tvíítujte, postujte alebo pinujte. Všade som s vami a rada vidím, ako sa vám darí!

💕

vaša Pau

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s